Lifting coapse interne, coapse externe si fund - dr. Radu Panturu

Lifting coapse interne, coapse externe si fund - dr. Radu Panturu

Nico2017  |  Vizitatorul  |  Dakar
Cand m-am hotarat sa apelez la aceasta procedura, mi-a fost aproape imposibil sa gasesc postari ale diferitelor paciente operate in Romania. Ca urmare, voi scrie aici povestea mea....
Dupa doua sarcini (in timpul carora am acumulat 45 kg, respectiv 37 kg) si perioade repetate de slabire-ingrasare, mama natura si-a spus cuvantul: piele in exces la nivelul coapselor interne, externe si a fundului (acolo unde constitutia mea este predispusa la ingrasare).
Am hotarat sa fac o operatie de eliminare a excesului de piele, in tara (eu nu locuiesc in Romania). Dupa multe de zile cautare pe site-uri, l-am gasit pe dl. dr. Panturu. Am analizat toate pozele postate pe site-ul dumnealui iar cele cu abdominoplastiile m-au facut sa cred ca stie ceea ce face. Ceva imi spunea ca el este medicul pe care il cautam. Dupa cateva discutii telefonice, am fost sigura ca la dansul vreau sa ma operez. Si bine am facut!!!! Am cunoscut, in primul rand, un om cum rar iti este dat sa vezi. Rabdator, dedicat si talentat. Desi varsta dumnealui m-a facut putin reticienta (este un medic tanar) mi-am dat seama ca talentul si bunul simt nu au nicio legatura cu aceasta.
Totul a decurs perfect! Rezultatele sunt peste masura asteptarilor mele, perioada postoperatorie a decurs fara dureri crunte, nu am avut nicio infectie si nicio rana deschisa ( incizia fiind una foarte lunga).
Va multumesc mult, dl doctor! Sunteti genial!
Mai multe recenzii precum aceasta

Probleme/Indicaţii corelate

Specialişti din regiunea dumneavoa